ANA SAYFA

HABERLER

3. Organize Sanayi Bölgesi
PK:20 27120 Başpınar / Gaziantep
Tel: +90 342 337 22 07 (Pbx)
Fax: +90 0342 337 24 08

   
   

Beyaz Yakalılardan Mavi Yakalılara Doğru "Biz Bilinci"

 

   2004 YILI İÇERİSİNDE HIZLA TÜM BİRİMLERE UYGULAMALI OLARAK VERİLEN "YAŞAM EĞİTİMİNİN" ARDINDAN, "BİZ BİLİNCİ EĞİTİMİ" DE BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

  Yaşam Eğitimiyle verilen "BEN" duygusu, "CAN'IN" önemini hissettirdi BİZ KURSANLILARA... Varoluşun temel boyutlarını bir bir özümsedik. Çünkü "BEN"i kabul etmeyen kimseyi kabul etmez diye düşündük. Ardından zamanının geldiğini hissettiğimiz için de "BİZ BİLİNCİ" eğitimini almaya karar verdik. Değerli hocamız YAVUZ DURMUŞ'un birçok fedakarlıklarla bize zaman ayırarak vermiş olduğu eğitimin ilk ayağını beyaz yakalılar oluşturdu, ardından da tabi ki mavi yakalılar; 1.5 ay içerisinde 30'ar kişilik gruplar halinde verileneğitim başarıyla sona erdi.

 
 

   Başarıyla diyoruz çünkü: "BEN"'in "BİZ" olabilmesi kolay değildi hepimiz biliyorduk, ancak bunun için çok büyük çabalar gösterdik. Uygulamalı olarak verilen eğitim sırasında ekipten sadece bir kişinin yanlışının hepimizin yanlışı olduğunu, ya da farklı bir sesin aslında tüm ekibi doğruya ulaştırabileceğini gördük. ne kadar da farklı bölümlerden oluşsak da neticede biz "KURSAN"'dık. Birimizin üzüntüsü hepimizindi... Ana teması KURSAN'da tek vücudu oluşturmak olan bu eğitimin meyvelerini almaya başladık ve devam edeceğini de çok iyi biliyoruz. Bu arada mavi yakalıların eğitimlerine değerli hocamız "DOĞAN CÜCELOĞLU"'nun katılması bizi onurlandırdı. Eğitim sırasındaki samimiyeti, neşeli tavırları ve içten tavsiyeleriyle KURSAN'a güzellikler kattığını düşünüyoruz. Kendisine buradan biri merak edip geldiği için teşekkür ediyoruz. Umarız kendisini yeniden ağırlar ve o değerli tavsiyelerini yeniden dinleme fırsatı buluruz.